Naklejki wielokrotnego użytku w roli głównej! - Roommates Decor Polska Skip to content

Naklejki wielokrotnego użytku w roli głównej!

Naklejki słynnej marki RoomMates dają niesamowite możliwości aranżacyjne, dzięki nim można w bardzo łatwy i szybki sposób ożywić czy odmienić każdą przestrzeń!

  • PO PROSTU PRZYKLEJ I ODKLEJ KIEDY CHCESZ
  • BEZ ŚLADÓW PO KLEJU I USZKODZEŃ POWIERZCHNI
  • NIEZWYKLE WYTRZYMAŁE I ŁATWE DO CZYSZCZENIA
  • NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE

Kiedy przyjdzie czas na nową metamorfozę, zrobisz to w mgnieniu oka dzięki łatwości w instalacji naklejek. Wystarczy, że zerwiesz folię ochronną i przykleisz naklejki na dowolnej płaskiej, gładkiej, czystej i suchej powierzchni.

Doskonale nadają się nie tylko do oklejania ścian, ale również mebli, sprzętu elektronicznego czy innych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki czemu zyskujesz nieskończone możliwości aranżacyjne. W oryginalny sposób ozdobisz i podkreślisz styl salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.

Nowoczesna technologia Peel & Stick pozwala na ich wielokrotne użycie, nie pozostawiając śladów po kleju i uszkodzeń powierzchni.

Po demontażu możesz przykleić naklejki z powrotem na arkusz, na którym się mieściły, aby zachować i cieszyć się nimi za jakiś czas.

Naklejki słynnej marki RoomMates od amerykańskiej firmy York Wallcoverings są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami jakości i bezpieczeństwa. Wykonane z wysokiej jakości winylu, niezwykle wytrzymałe i łatwe do czyszczenia, zatem będą trwałą dekoracją przyciągającą uwagę.

RoomMates oferuje mnóstwo różnorodnych wzorów i motywów naklejek. Niewątpliwie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!